Subkom Group

Eksport materiałów budowlanych

Eksport materiałów budowlanych


EKSPORTUJEMY MATERIAŁY BUDOWLANE Z POLSKI DO WIELKIEJ BRYTANII, SZWECJI, NORWEGII, FINLANDII, DANII, BELGII, NIEMIEC, CZECH, LITWY.

Kompleksowo obsługujemy realizacje począwszy od doboru towaru, poprzez zamówienie, obsługę wszelkich dokumentów przewozowych, celnych oraz innych obowiązujących w handlu międzynarodowym skończywszy na profesjonalnym transporcie w każde miejsce na świecie. Przeważająca część naszej sprzedaży stanowią produkty i materiały budowlane.

W naszej ofercie posiadamy również realizację wysyłek dużych zamówień zagranicznych, na pojazdach typu "TIR". Mamy możliwość układania na samochodzie tzw. "miksów", czyli mieszania asortymentu, spośród szeroko pojętych materiałów budowlanych, hydraulicznych i elektrycznych.

Materiały budowlane eksport - dlaczego my?

Realizujemy eksport na materiały budowlane z Polski. Posiadamy już doświadczenie w wysyłkach towaru z Polski do innych państw krajów europejskich. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą zachęcamy do kontaktu. Dlatego jeśli potrzebujesz wysłać asortyment hydrauliczny, bądź materiały budowlane do Europy, jesteśmy jak najbardziej otwarci na każdą formę współpracy. Materiały budowlane, czy też wspomniane już materiały hydrauliczne bardzo opłaca się eksportować z Polski, do innych państw.

Materiały budowlane z dostawą za granicę

Dzięki bardzo wielu realizacjom dostaw za granicę materiałów budowlanych posiadamy duże doświadczenie w sprawnej i szybkiej organizacji dostaw materiałów między innymi do takich Państw jak:

  • Materiały budowlane do Wielkiej Brytanii,
  • Materiały budowlane do Niemiec,
  • Materiały budowlane do Belgii,
  • Materiały budowlane do Francji,
  • Materiały budowlane do Danii,
  • Materiały budowlane do Szwecji.

Kompleksowo obsługujemy każdą powierzoną nam dostawę materiałów za granicę niezależnie od złożoności zamówienia oraz jego wielkości. Podpisujemy terminowe umowy na dostawy i zawsze dotrzymujemy słowa związanego umowa. Posiadamy już stałych Klientów za granicą, dla których pracujemy nad organizacją transportu jako np. dostawa materiałów budowlanych do Niemiec.

Jeśli więc chcesz wejść w współpracę, bądź postawić sobie taniej dom ze znacznie tańszych materiałów budowlanych, sprowadzając je z Polski to będzie to strzał w dziesiątkę, a my Ci w tym już pomożemy. Więc nie czekaj, tylko skontaktuj się z naszą hurtownią budowlaną!